Pytania i odpowiedzi

Czy folie okienne redukują temperaturę w pomieszczeniach?

Tak, folie przeciwsłoneczne montowane na okna ograniczają nagrzewanie pomieszczeń. Należy podkreślić, że głównym zadaniem folii przeciwsłonecznych jest właśnie redukcja ilości ciepła przenikającego do pomieszczeń przez przeszklenia. Folie przeciwsłoneczne zapewniają jednocześnie optymalną przejrzystość. Są także ochroną przed szkodliwym UV.

Czy folie okienne przyciemniają pomieszczenia?

Folie przeciwsłoneczne można montować na okna, witryny czy inne przestrzenie przeszklone zarówno wewnątrz pomieszczeń jak i na zewnątrz. Istnieje wiele rodzajów folii wewnętrznych i folii zewnętrznych. W zależności od stopnia nasłonecznienia wnętrza można wybrać folię przeciwsłoneczną całkowicie przeźroczystą, częściowo przeźroczystą lub o wysokim wskaźniku przyciemnienia.

Czy okna wyklejone folią przeciwsłoneczną można myć detergentami do mycia szyb i luster?

Folie przeciwsłoneczne zewnętrzne czy wewnętrzne myjemy standardowymi środkami przeznaczonymi przez producentów do mycia okien czy też innych powierzchni szklanych.

Czy Państwa firma obsługuje klientów indywidualnych?

Tak, obsługujemy klientów indywidualnych. Zlecenia od klientów indywidualnych realizujemy przede wszystkim na terenie Warszawy, jak i w okolicy Warszawy.

Czy Państwa firma obsługuje klientów biznesowych?

Tak, obsługujemy również klientów biznesowych. Jesteśmy zapraszani na rozmowy i przetargi przez podmioty z sektora architektury, budownictwa, targów i wystawiennictwa. W sektorze biznesowym działamy na terenie całego kraju, zapraszamy do kontaktu.